Znaki Zodiaku

Znaki zodiaku

Znak Zodiaku Waga — Horoskop

Waga Znak Zodiaku - Horoskop
Horoskop dla Zodiakalnej Wagi

Poznaj swój horoskop — Waga to Twój Znak Zodiaku, jeśli urodziłeś się między 22 września a 22 października.

Waga jest idealistą, ufa, że dobroć kryje się w każdym człowieku. Posiada wysoko rozwiniętą empatię, często uczestniczy w różnego rodzaju akcjach czy zbiórkach charytatywnych. Dla najbliższych jest wsparciem i pociechą, potrafi dodać otuchy nawet w najtrudniejszej sytuacji życiowej. Często ma trudności z podejmowaniem decyzji, a przy tym jest chwiejna i kapryśna.

 

Uwielbia wieść ekskluzywne i wytworne życie, co zresztą widać gołym okiem obserwując ją. Interesuje się kulturą i sztuką, często bywa w teatrze, w kinie, na koncertach czy też innego rodzaju wydarzeniach artystycznych. Bardzo też dba o swój wygląd zewnętrzny. 

 

Waga Znak Zodiaku — Charakterystyka

Zodiakalna Waga posiada ogromny urok osobisty, a dzięki wrodzonej życzliwości i przyjaznemu nastawieniu, jest bardzo dobrze odbierana przez otoczenie. Nie lubi nieporozumień i nieprzyjemnych sytuacji, szybciej się wycofa, niż wda się w konflikt czy sprzeczkę. Jednak gdy ktoś naruszy jej przestrzeń, zareaguje od razu i odeprze atak.  

 

Niewątpliwą zaletą Wagi jest to, że jest prawdomówna. Ten Znak Zodiaku nigdy Cię nie oszuka, ona wręcz brzydzi się kłamstwem. Waga ma dobre serce, nie pozwoli, by komuś w jej towarzystwie działa się krzywda, nawet gdy ta osoba nie jest jej przyjacielem. Jest inteligentna i oczytana, można z nią porozmawiać praktycznie na każdy temat.

 

Wagą Wagi jest to, że czasem bywa bardzo skupiona na sobie i nie dostrzega problemów swoich najbliższych. Ma też skłonności do manipulowania ludźmi, w czym pomaga jej urok osobisty. Za bardzo przejmuje się opinią innych, zapominając przy tym o swoich marzeniach. Bywa, że boi powiedzieć głośno to, co myśli.

 

 

horoskop miłosny — Waga

Jako że Wadze patronuje Wenus, jest ona mistrzynią w rozkochiwaniu w sobie płci przeciwnej, nie stroni też od flirtów i romansów. Jednak przy wyborze partnera życiowego jest bardzo wymagająca. Z uwagi na to, ze sama ma o sobie bardzo wysokie mniemanie, szuka partnera prawie że idealnego. Gdy odnajdzie swoją wymarzoną drugą połówkę, będzie wrażliwa i opiekuńcza. Dla Wagi bardzo ważne jest podobne postrzeganie rzeczywistości, czyli tak zwane nadawanie na tych samych falach.

Waga - horoskop miłosny
Wagi jest wymagająca co do wyboru partnera

Kobieta Waga

Mimo że Kobieta Waga jest łagodna i niekonfliktowa, odznacza się silną osobowością. Podoba się mężczyzną i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dużą uwagę przywiązuje do wyglądu zewnętrznego, prawie zawsze jest gustownie ubrana i nienagannie umalowana. Dobrze czuje się w towarzystwie mężczyzn, zazwyczaj otacza ją wianuszek wielbicieli. Kiedy jednak naprawdę się zakocha, jej wierną, czułą i wyrozumiałą partnerką.

 

Pani Waga kocha luksus. Potrafi naprawdę dużo wydać na modne ubrania czy drogie kosmetyki, co może to naprawdę mocno nadszarpnąć budżet domowy. Jednak czar i urok osobisty Wagi sprawiają, że nie sposób jest jej tego nie wybaczyć. Do wychowania dzieci pochodzi mądrze i roztropnie, jest czuła i wyrozumiała, a przy tym opanowana i stanowcza.

 

Mężczyzna Waga

Mężczyzna spod znaku Wagi zawsze jest modnie i stylowo ubrany, jego maniery także są nienaganne. Wygadamy i elokwentny, uwielbia ciekawe rozmowy i dobre towarzystwo. Ma też niebanalne poczucie humoru. Wszystko to sprawia, że bardzo podoba się kobietą. Szuka partnerki pięknej, inteligentnej a nade wszystko stałej w uczuciach.

 

Kiedy już założy rodzinę, bardzo dba o jej bezpieczeństwo finansowe. Stara się, aby jego bliskim niczego nie zabrakło. Jest empatycznym i wyrozumiałym partnerem, swoją wybrankę obdarza dużą dawką szacunku i tego samego oczekuje w zamian. Wprost nie cierpi kłótliwych i wiecznie naburmuszonych kobiet.

Zodiakalna Waga w łóżku

Waga bardzo lubi flirtować i zazwyczaj nie daje się uwieść od razu. Kocha pewnego rodzaju niedomówienia i zazwyczaj angażuje się dość późno. Jako znak żywiołu powietrza, jest trudna do zdobycia, ale na tym polega jej urok. Przeważnie ma wielu adoratorów i czasem trudno jest się jej zdecydować się na tego jedynego.

 

Jako że Waga kocha piękno i luksus, chcąc ją zdobyć, trzeba zadbać o odpowiednią atmosferę i miejsce. W miłości jest zmysłowa i czuła, bardzo ważna jest dla niej gra wstępna. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn spod tego znaku. Może być dość nieśmiała, lubi, kiedy partner wychodzi z inicjatywą.

Życie rodzinne

Waga ma łagodny i ugodowy charakter, życie z nią układa się bardzo spokojnie i harmonijnie. Jest tolerancyjna i wyrozumiała, nie ogranicza swojego partnera.Waga przywiązuje ogromną uwagę do tego, by jej dom był gustownie urządzony i zadbany. Chce, by rodzina dobrze się w nim czuła. Z dziećmi wiąże ją głęboka więź emocjonalna, jest dla nich jednocześnie wzorem do naśladowania, jak i przyjacielem. Czasem może się zdarzyć, że dzieci będą wykorzystywać łagodne usposobienie Wagi i nie będą jej wcale słuchały.

 

Waga nie cierpi wykonywać obowiązków domowych, najchętniej zrzuciłaby to na innych domowników. Jej najczęstsza wymówka, żeby ich unikać to brak czasu.Gustowne urządzenie domowego zacisza jest dla Wagi niezwykle ważne. Bardzo dba o wystrój wnętrza, ogromną uwagę poświęca nawet najmniejszym detalom. Ceni sobie także nowe technologie, uwielbia łączyć styl i funkcjonalność.

Horoskop Waga — finanse

Waga szczególną dbałość przykłada do kwestii finansowych, pod tym względem jest bardzo odpowiedzialna. Nie inwestuje w ryzykowne przedsięwzięcia, unika wydawania pieniędzy na niezbyt potrzebne rzeczy, na ogół wystrzega się wszystkiego, co mogłoby uderzyć w jej bezpieczeństwo finansowe. Nie oznacza to, że Waga jest skąpa. Po prostu woli bezpieczne i stabilne źródło dochodów od ryzykownych inwestycji.

horoskop waga - finanse
Wagi są bardzo lubiane przez kolegów z pracy

życie zawodowe

Waga wspaniale sprawdzi się w zawodach, w których wymagany jest kontakt z drugim człowiekiem. Bardzo dobrze czuje się na scenie, dlatego też w świecie gwiazd jest bardzo dużo osób spod tego znaku. Waga będzie też znakomitym prawnikiem czy terapeutą. W związku z tym, że jest koleżeńska i nie lubi konfliktów, zazwyczaj jest bardzo lubiana przez współpracowników. Wagi raczej rzadko prowadzą własne biznesy, wynika to ich nadmiernej wrażliwości, a także problemów z szybkim podejmowaniem decyzji.

 

Zodiakalna Waga jako dziecko

Wagi w dzieciństwie są bardzo spokojne, a także bardziej dojrzałe od swoich rówieśników. Lubią przebywać wśród z innymi dziećmi, są ugodowe i koleżeńskie. Chętnie chodzą do szkoły i nie sprawiają większych problemów wychowawczych. Z reguły dobrze się uczą, zdarza się jednak, że są leniwe. Często są uzdolnione artystycznie.

Waga — horoskop opisowy

 

Waga – (22 września – 22 października)

 

Planeta: Wenus

 

Żywioł: Powietrze 

Szczęśliwe kolory: Niebieski i różowy

 

Kamienie: Diament i Szafir

 

Możliwe problemy ze zdrowiem: Problemy z cerą

 

Szczęśliwy dzień: Sobota

 

Odpowiednik w horoskopie chińskim: Pies

 

Waga i Inne Znaki Zodiaku


Najlepsze dopasowanie: Baran,  Bliźnięta,  StrzelecWodnik,  Lew 

Przeciętne dopasowanie: Waga,  Panna,  Ryby,  Byk

Trudny związek:  Rak,  Skorpion,  Koziorożec

Znane wagi

Avril Lavigne, Katarzyna Cichopek, Serena Williams, Kim Kardashian, Usher, Martyna Wojciechowska, Tomasz Hajto, Ewa Wachowicz, Will Smith, Katarzyna Cichopek, Maria Dąbrowska, John Lennon, Catherine Zeta-Jones, Alfred Bernhard Nobel, Kate Winslet, Bob Geldof, Oscar Wilde, Le Corbusier, Lech Wałęsa, Margaret Thatcher