Znaki Zodiaku

Znak zodiaku Baran — Horoskop

Znak zodiaku Baran - Horoskop
Horoskop dla Zodiakalnego Barana

Poznaj swój horoskop — Baran to Twój Znak Zodiaku, jeśli urodziłeś się między 21 marca a 19 kwietnia.

Zodiakalnego Barana cechuje niespotykana odwaga, witalność, siła oraz przebojowość. Wadą osób spod tego znaku znaku jest brak cierpliwości, chęć kontroli i dominacji, arogancja, a także egoizm. W związku z tym, że Baranowi patronuje Mars, czyli bóg wojny, jest on urodzonym wojownikiem. Pragnienie sukcesu, odwaga i wysokie aspiracje powodują, że jego życie jest wypełnione licznymi przygodami i nieustającą walką. Chce brać z życia to, co najlepsze, żyje tu i teraz. Zazwyczaj osiąga sukces życiowy, z którego jest niezwykle dumny.

 

 

Baran Znak Zodiaku — Charakterystyka

Wydawać by się mogło, że Zodiakalny Baran ma skłonności do ryzykownych zachowań, nic bardziej mylnego! To człowiek, który wkłada dużo czasu i energii w opracowanie odpowiedniej taktyki.
W kontaktach z innymi jest prostolinijny i szczery, bywa też nieprzewidywalny, zdarza mu się wyolbrzymiać pewne rzeczy. Przyjaciele mogą zawsze liczyć na jego pomoc praktycznie w każdej sytuacji życiowej. Dla najbliższych i rodziny jest gotowy do wielkich poświęceń, to właśnie rodzina jest dla niego najwyższą wartością.

 

Bardzo dużą zaletą Barana jest jego pewność siebie. Nawet w obliczu ciężkich życiowych kryzysów Baran jest pewny swojej wartości, co bardzo pomaga przetrać trudne sytuacje. Jest także optymistą, wierzy że wszystkie problemy w końcu uda się pozytywnie rozwiązać a po burzy w końcu wzejdzie słońce.

 

Baran — Horoskop miłosny

Jeśli chodzi o życie miłosne, zodiakalny Baran cieszy się tu ogromnym powodzeniem. Wynika to z faktu, że Baran jest kulturalny i elegancki, a także posiada ogromne poczucie humoru.

Jednak na dłuższą metę pożycie z Baranem nie jest łatwe. Jego porywcza natura i chęć dominacji potrafi zniszczyć nawet najpiękniejszy związek. Ten znak zodiaku nie cierpi nudy i monotonii, co jest powodem jego licznych zdrad i romansów.

baran - horoskop miłosny
Baran ma magnetyczną osobowość i duży urok osobisty

Jaka jest Pani Baran?

Pani Baran jest niezwykle kobieca i czarująca, potrafi przyciągać i uwodzić mężczyzn. Zazwyczaj robi piorunujące wrażenie na płci przeciwnej. Kobieta spod tego znaku jest dość dominująca i czasem ciężko stworzyć jej stałą relację. Na partnerów wybiera mężczyzn nieprzeciętnych, o silnej osobowości. Jest kobietą upartą i dominującą, co może powodować zgrzyty i kłótnie w relacji. Zwykle bardziej kieruje się emocjami niż rozumem. Jej związki są intensywne i namiętne, niestety często bywają także krótkie.

Jaki jest Pan Baran?

Mężczyzna spod znaku Barana jest bardzo szery i prostolinijny. Nie owija w bawełnę i zazwyczaj mówi prosto z mostu to, co uważa. Nie przejmuje się przy tym za bardzo uczuciami i opinią innych. Ma dominujący charakter, wszystko musi układać się po jego myśli, nie znosi niesubordynacji i sprzeciwu.

 

Pan Baran jest niezwykle męski, co powoduje, że bardzo podoba się kobietą. Jego ognisty temperament sprawia, że zazwyczaj ma na swoim koncie liczne flirty i romanse. Na stały związek decyduje się dość późno, w młodości musi się po prostu wyszaleć. Na stałą partnerkę wybierze raczej kobietę uległą, która nie będzie mu się sprzeciwiać. Niestety szybko się nudzi nią, w wyniku czego wikła się w liczne zdrady i romanse. Baran uwielbia błyszczeć, kocha też wszelkiego rodzaju komplementy i pochwały. Jest bardzo wrażliwy na punkcie swojego wyglądu.

Baran w łóżku

Jako że zodiakalnemu Baranowi patronuje Mars, czyli planeta wojny, ma on naturę wojownika, co także przekłada się na życie erotyczne. Barany, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, sztukę uwodzenia mają opanowaną do perfekcji. Na koncie mają wiele łóżkowych i miłosnych podboi. Bardzo lubią seks, w łóżku są dominujące. Od partnera oczekują podporządkowania i uległości.

 

Baran uważa się za bardzo dobrego kochanka i często tak jest. Brakuje mu jednak romantyzmu, z biegiem czasu seks z Baranem może stać się nudny i schematyczny. Jeśli Baran bardziej skupi się na potrzebach swojego partnera, jakość jego życia erotycznego bardzo się podniesie.

 

Życie rodzinne

Człowiek spod znaku Barana obdarzony jest ogromną ilością dobrej energii, jego pozytywne nastawienie do świata jest wręcz zaraźliwe. W domu motywuje rodzinę do działania, dba o to, aby czas z najbliższymi spożytkować jak najlepiej. Lubi wszelkiego rodzaju aktywności, chce, aby jego bliscy rozwijali się i poszerzali swe horyzonty.
Baran pragnie posiadać potomstwo, lubi dzieci, poświęca im naprawdę dużo swojego czasu. Dzieciom pragnie zapewnić wszystko, co najlepsze, bardzo dba o ich rozwój i edukacje.

 

Baran Znak Zodiaku — Finanse

Zodiakalny Baran jest człowiekiem czynu, bywa, że angażuje się w kilka projektów jednocześnie. Zapał Barana do pracy i działania przekłada się również na kwestie finansowe. Zarobione pieniądze pomnaża poprzez inwestycje, nawet wówczas, gdy są one dość ryzykowne. Często działa pod wpływem chwili, co może spowodować, że straci sporą ilość gotówki poprzez swoje nieprzemyślane działanie.

Jednakże wyżej wspomniana odwaga w kwestiach finansowych powoduje, że Baranowi z łatwością potrafi zarobić dużą ilość gotówki. Baran jest raczej dość rozrzutny, uwielbia markowe gadżety i dobrej jakości ubrania. Pragnie brać z życia pełnymi garściami, na przyjemności nie szczędzi gotówki. Pieniądze traktuje jak środek do realizacji marzeń, a nie cel sam w sobie.

baran znak zodiaku
Świetnie się sprawdzi na samodzielnym stanowisku pracy

Życie Zawodowe

Osoba spod znaku Barana  obdarzona jest ogromną ilością dobrej energii, jego pozytywne nastawienie do świata jest wręcz zaraźliwe. W domu motywuje rodzinę do działania, dba o to, aby czas z najbliższymi spożytkować jak najlepiej. Lubi wszelkiego rodzaju aktywności, chce, aby jego bliscy rozwijali się i poszerzali swe horyzonty.

Baran pragnie posiadać potomstwo, lubi dzieci, poświęca im naprawdę dużo swojego czasu. Dzieciom pragnie zapewnić wszystko, co najlepsze, bardzo dba o ich rozwój i edukacje.

 

Zodiakalny Baran jako dziecko

Baran już od dzieciństwa odznacza się niespożytą energią, jest dzieckiem, którego wszędzie dosłownie pełno. Czasem trudno go zdyscyplinować, powinno się poświęcić mu szczególnie dużo uwagi. Ten znak zodiaku w szkole zwyczajnie się nudzi, nie cierpi siedzenia w jednym miejscu, pragnie aktywności i działania. Nauczycieli też nie bardzo słucha, co jest spowodowane jego ognistą naturą. Ma problemy z systematyczną nauką, na co rodzice powinni zwrócić szczególną uwagę i zachęcić go do działania.

W młodości Baran jest ambitny, choć bywa, że ma dość niską samoocenę. Barana bardzo lubi sport, odnosi w tej dziedzinie życia spore sukcesy, szczególnie lubi gry zespołowe. Często ma zdolności artystyczne, dlatego warto rozważyć zajęcia muzyczne albo plastyczne.

 

Baran — horoskop opisowy

Baran – (21 marca – 19 kwietnia)

Planeta: Mars


Żywioł: Ogień

 

Szczęśliwe kolory: Czerwony, biały

 

Kamienie: Diament i rubin


Możliwe problemy ze zdrowiem: Wzrok i układ nerwowy


Szczęśliwy dzień: Wtorek


Odpowiednik w 
horoskopie chińskim: Smok

Dopasowanie znaków zodiaku

Najlepsze dopasowanie: Waga,  Strzelec

Przeciętne: Baran, Bliźnięta,  Lew,  Skorpion,  Wodnik

Lepiej unikać: Byk,  Rak,  Panna,  Koziorożec,  Ryby

Znane Barany

Leonardo da Vinci, Vincent Van Gogh, Charlie Chaplin, Marlon Brando, Lady Gaga, Elton John, Victoria Beckham, Robert Górski, Jacek Kaczmarski, Beata Szydło, Hans Christian Andersen, Keira Knightley, Agnieszka Woźniak-Starak, Quentin Tarantino, Sarah Jessica Parker, Mariah Carey, Katarzyna Figura, Agnieszka Dygant, Hubert Urbański, Robert Biedroń, Aneta Kręglicka