Znaki Zodiaku

Znak zodiaku Byk — Horoskop

Byk znak zodiaku - horoskop
Horoskop dla Zodiakalnego Byka

Poznaj swój horoskop — Byk to Twój Znak Zodiaku, jeśli urodziłeś się między 20 kwietnia a 20 maja.

Byk twardo stąpa po ziemi, ceni porządek i święty spokój, nie znosi nieprzewidywalnych sytuacji. Jest bardzo konsekwentny i wytrwale dąży do realizacji swoich planów, które często bywają niezwykle ambitne. Jego wadą jest nadmierny upór, czasem działa wbrew wszystkiemu i wszystkim, byle tylko postawić na swoim. Jeśli coś nie pójdzie nie po jego myśli, bez chwili wahania wypowie on przeciwnikowi otwartą wojnę.

 

Byk znak zodiaku — charakterystyka

Zodiakalny Byk bardzo skupiony na swoich finansach, można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że jest to dla niego priorytetowa sprawa, nie licząc oczywiście rodziny. Lubi pieniądze i także uwielbia je wydawać. Jest niezwykle dokładny, przed podjęciem jakiekolwiek działania analizuje wszystkie za i przeciw. Uwielbia dobre ubrania i luksusowe gadżety, podobnie jest, jeśli chodzi o wygląd. Bardzo o siebie dba. Zarówno kobiety spod tego znaku, jak i czasem mężczyźni, regularnie bywają u spa, u dobrych kosmetyczek i fryzjerów.

 

Największą zaletą Byka jest to, że jego bliscy mogą liczyć na niego naprawdę w każdej sytuacji. Jest bardzo opiekuńczy a także oddany rodzinie i najbliższym. Potrafi stanąć w ich obronie nawet w naprawdę trudnych sytuacjach. Ponadto to, ten znak zodiaku zawsze dotrzymuje danego słowa, jest też dobrze zorganizowany i punktualny.

horoskop miłosny — Byk

Byki, jako że patronuje im Wenus, są obdarzone ogromnym seksapilem, co sprawia, że nie mają najmniejszego problemu z oczarowaniem płci przeciwnej. Flirtują i romansują na całego, ale w głębi duszy marzą o prawdziwej i dozgonnej miłości. Jeśli ktoś wpadnie Bykowi w oko, jest on w stanie zrobić bardzo dużo, by oczarować wybranka. Związki traktują niezwykle poważnie, są wierne i oddane. Rodzina jest dla nich najważniejszą wartością. Byki są bardzo zazdrosne i ta zazdrość potrafi czasem niestety zniszczyć nawet bardzo trwałe związki.

znak zodiaku byk - horoskop miłosny
Byki pragną miłości na całe życie

Jaka jest kobieta Byk?

Kobieta spod znaku Byka doskonale zdaje sobie sprawy czego, pragnie i uparcie realizuje swoje cele i marzenia. Uwielbia, gdy płeć przeciwna zwraca na nią uwagę, a zdarza się to często, ponieważ jest bardzo atrakcyjna. Swe wdzięki umiejętnie podkreśla gustownie dobranym ubiorem, nienagannym makijażem czy piękną biżuterią.

 

Pani Byk bardzo pragnie stworzyć stabilny związek, jednak często przeszkadza z tym jej trudny charakter. Niezwykle łatwo wyprowadzić ją z równowagi. Ciężko pozyskać jej względy, przy wyborze życiowego partnera jest bardzo wybredna. Kiedy jednak wymarzony książę z bajki skarnie jej serce, będzie wierna i oddana. Bardzo ważna jest dla niej rodzina, jest kochającą i troskliwą żoną i matką.

Mężczyzna spod znaku Byka

Mężczyzna spod znaku Byka bardzo ceni sobie poczucie bezpieczeństwa, pragnie wieść spokojne życie u boku ukochanej. Szuka kobiety, która będzie oddana rodzinie a przy tym atrakcyjna. W miłości bywa zazdrosny i zaborczy, ale wynika to głównie z miłości i strachu przed utratą partnerki.

 

Dla  Pana Byka bardzo ważna jest szczerość, jeśli raz zawiedziesz jego zaufanie, trudno będzie je potem odbudować. Z natury jest domatorem, najlepiej czuje się otoczony kochającą rodziną. Ceni sobie proste przyjemności życia, uwielbia dobre jedzenie, lubi przebywać pośród pięknych przedmiotów. Można na nim polegać praktycznie w każdej sytuacji.

Zodiakalny Byk w łóżku

Byk, jako że patronuje mu planeta Wenus, jest wspaniałym kochankiem. Planeta miłości sprawia także, że ten znak zodiaku jest nie tylko bardzo namiętny i czuły, ale także empatyczny względem potrzeb kochanka. Byk wprost uwielbia sprawiać przyjemność partnerowi, bardzo dba o odpowiedni nastrój oraz intymną atmosferę.

 

Nie zmienia to faktu, że seks jest niesamowicie ważną częścią życia, zarówno dla kobiet Byków, jak i mężczyzn. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że jest on dla nich różnie ważny jak jedzenie czy oddychanie. To znak żywioły ognia, ten znak zodiaku nie wyobraża sobie udanego związku bez ognistego seksu.

Życie rodzinne

Rodzina dla Byka stanowi ogromną wartość, można nawet zaryzykować stwierdzenie, że jest najważniejsza. Jeśli nie posiada rodziny, czuje pustkę, brakuje mu poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji.
Byki są niezwykle troskliwe w stosunku do najbliższych, zapewniając im komfort zarówno materialny, jaki i emocjonalny.

Bardzo cenią sobie ład i porządek, można nawet powiedzieć, że to pedanci. W jego domu każdy przedmiot musi się znajdować na ściśle określonym miejscu. Oczekuje, że reszta domowników także zadba o ład i porządek domowego zacisza, co czasem jest powodem zgrzytów i nieporozumień z pozostałymi członkami rodziny, szczególnie z dziećmi.

Horoskop Byk — Finanse

Kwestie materialne są dla Byka niezwykle ważne. Jako że Byk jest niezwykle uparty i pracowity, zazwyczaj jego finanse są w stosunkowo dobrej kondycji. Byk lubi drogie i luksusowe gadżety, jednak nigdy nie dopuści, żeby jego konto było zupełnie puste. Zawsze ma zgromadzone środki pieniężne na czarną godzinę.
Pieniędzmi lubi się dzielić z najbliższymi, często sprawia im kosztowne prezenty, bo to właśnie bliskie osoby są dla Byka wartością nadrzędną.

horoskop byk - finanse
Byk jest bardzo lojalnym pracownikiem

życie zawodowe

Byk jako pracownik jest bardzo lojalny, swoje obowiązki traktuje niezwykle poważnie i wykonują je z wielką dokładnością, jest także bardzo oddany firmie. Bardzo dobrze sprawdza się w pracy zespołowej, na pierwszym miejscu stawia dobro zespołu, niej jest osobą, która za wszelką cenę dąży do awansu.
Niektóre Byki mają zdolności artystyczne, są wrażliwe na piękno i kochają pracę twórczą. Często też wybierają zawody związane z kosmetyką czy pielęgnacją i upiększaniem ciała.

 

Zodiakalny Byk jako dziecko

Byki w dzieciństwie są dość grzeczne i raczej nie stwarzają większych problemów wychowawczych. Są pogodne i radosne, lecz potrafią być także, jak na zodiakalnego Byka przystało zawzięte i bardzo uparte. Mają duży apetyt, kochają pyszne jedzenie a przede wszystkim słodycze, z tego też powodu często mają problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała.

W nauce są pilne i systematyczne, dzięki temu zazwyczaj mają dość dobre stopnie. Często mają zdolności artystyczne czy sportowe, szczególnie dobrze ich idzie w grach zespołowych.

Byk — horoskop opisowy

Byk – (20 kwietnia – 20 maja)

 

Planeta: Wenus

 

Żywioł: Ziemia

Szczęśliwy kolor: Zielony

 

Kamień: Szmaragd

 

Możliwe problemy ze zdrowiem: Układ pokarmowy i tarczyca

 

Szczęśliwy dzień: Piątek

 

Odpowiednik w horoskopie chińskim: Królik

 

Byk i inne znaki zodiaku

 

 

Najlepsze dopasowanie: Panna,  Koziorożec

 

 

Przeciętne dopasowanie: Rak,  Skorpion,  WodnikRyby,  Waga,  Lew

 

 

Trudny związek: Baran,  Bliźnięta,  Strzelec

Znane Byki

Zygmunt Freud, Wiliam Szekspir, Al Pacino, David Beckham, Penelope Cruz, Mark Zuckerberg, Alicja Bachleda-Curuś, George Clooney, Henryk Sienkiewicz, Andrzej Duda, Donald Tusk, Cher, Jan Paweł II, Bono, Tony Blair, Zygmunt Freud, Audrey Hepburn, Al Pacino, Andie MacDowell, Michelle Pfeiffer, Adele, Enrique Iglesias, Natalia Weronika Szroeder