Znaki Zodiaku

Znak Zodiaku Rak — Horoskop

Rak Znak Zodiaku - horoskop
Horoskop dla Zodiakalnego Raka

Poznaj swój horoskop — Rak to Twój Znak Zodiaku, jeśli urodziłeś się między 21 czerwca a 22 lipca.

Zodiakalny Rak jest bardzo emocjonalną, łagodną i troskliwą osobą, niezwykle istota jest dla niego rodzina. Posiada dobrze rozwiniętą intuicję, a także ogromną wyobraźnię. Jest bardzo empatyczny i wyczulony na krzywdę drugiego człowieka, w związku z tym niesie pomoc każdemu, kto znajduje się w potrzebie. Księżyc, który mu patronuje sprawia, że jest postrzegany przez otoczenie jako osoba niezwykle tajemnicza. Jest wrażliwy na piętno, dobrze czuje się w otoczeniu ładnych oraz gustownych przedmiotów, kocha sztukę. Jego dom jest urządzony elegancko i z klasą.

Rak Znak Zodiaku — charakterystyka

Wysoka wrażliwość Raka powoduje, że niezwykle łatwo go urazić. Nie należy na niego naciskać czy skłaniać do zmiany postępowania, ponieważ i tak to zignoruje, albo się obrazi. Może nawet zareagować agresywnie. Lubi mieć wszystko uporządkowanie, zazwyczaj działa według staranne przemyślanego planu. Jest wspaniałym przyjacielem, znakomicie potrafi wczuć się w emocje innych, a także uważnie słucha swojego rozmówcę. 

 

Jedną z największych wad Raka jest to, że trudno im nawiązać relacje z innymi znakami. Jest dość nieufny i bardzo nie lubi osób, które w jakikolwiek sposób próbują mówić mu, jak ma się zachować. Bardzo boi się też odtrącenia i zranienia, co może nawet w skrajnych przypadkach przyczynić się do odtrącenia ukochanej osoby. Miewa też bardzo zmienne nastroje, tak naprawdę nigdy do końca nie wiadomo jak się zachowa. 

 

horoskop miłosny — Rak

Rak nie jest typem uwodziciela, może być trochę nieśmiały, a nawet nieufny. W nowe związki wchodzi bardzo ostrożnie, ponieważ boi się odrzucenia. Pragnie romantyczniej miłości, szuka stałego związku, a dla partnera jest gotowy do bardzo dużych poświęceń. Niezwykle ważne jest dla niego duchowe porozumienie oraz patrzenie w tym samym kierunku. Swojej drugiej połówce jest oddany i wierny, bez wątpienia zdrada jest dla niego nieakceptowalna.

Rak - horoskop miłosny
Rak jest czułym i wiernym partnerem

Jaka jest Pani rak?

Kobieta spod znaku Raka jest bardzo subtelna i wrażliwa. Pragnie prawdziwej i romantycznej miłości, marzy o uczuciu do grobowej deski. Świetnie sprawdza się w roli gospodyni, bardzo dba o dzieci i męża. Jest oddaną i czułą partnerką, jednak czasem potrafi być grymaśna.

 

Pani Rak to wspaniała mama. W stosunku do swoich dzieci jest jednocześnie opiekuńcza, jak i wymagająca. Rodzina jest dla niej wszystkim, nie potrafi wyobrazić sobie życia bez najbliższych. Jej dom jest zazwyczaj gustownie urządzony i zadbany, Pani Rak bardzo dobrze też gotuje.

Jaki jest Pan Rak?

Pan Rak, mino że jest osobą logicznie myślącą, cechuje się dużą wrażliwością, co sprawia, że ważne decyzje podejmuje zazwyczaj pod wpływem emocji. Kobiety zachwyca jego romantyczna natura. Jest niezwykle empatyczny, zwraca dużą uwagę na potrzeby ukochanej. Mężczyzna spod tego znaku bardzo chce być doceniany, potrzebuje ciągłych pochwał i zapewnień o miłości.


Mężczyzna Rak jest bardzo dobrym ojcem, dla swoich dzieci jest ciepły i życzliwy. Rodzina jest dla niego najwyższą wartością. Bardzo lubi spędzać czas ze swoimi pociechami i aktywie angażuje się w ich wychowanie. Łagodne usposobienie nie przeszkadza mu jednak w tym, żeby swoje dzieci bardzo dobrze wychować.

Zodiakalny Rak w łóżku

Jako że Rak jest jednym z najbardziej wrażliwych znaków zodiaku, ta jego ogromna wrażliwość przekłada się także na życie erotyczne. Lubi dawać przyjemność, bardzo doba o to, by jego partner miał satysfakcję z seksu. Jest czułym i delikatnym kochankiem, choć czasem bywa trochę nieśmiały. Nowości i eksperymenty łóżkowe wprowadzają go w onieśmielenie, jednak oddany i kochający partner może sprawić, że Rak przełamie swą nieśmiałość i nabierze chęci nawet na niecodzienne igraszki.

Życie rodzinne

Jeśli Rakowi uda się założyć rodzinę, będzie szczęśliwym i zadowolonym z życia człowiekiem. Dla Raka rodzina jest tym, co nadaje jego życiu sens. Nie wyobraża sobie życia bez kochającego partnera i ukochanych dzieci. Rak potrzebuje domu, w którym odpocznie od zgiełku otaczającego go świata, będzie się czół pewnie i bezpiecznie.

Miłość najbliższych jest dla Raka motorem napędowym, daje mu energie i siłę do działania. 
Rak jest bardzo kochającym i opiekuńczym rodzicem, dużo czasu spędza ze swymi dziećmi, otaczając je niezwykłą troską i opieką. Zdarza się, że jest nadopiekuńczy, bardzo lęka się o bezpieczeństwo swojego potomstwa. 

Horoskop rak — finanse

Rak ma talent do pomnażania pieniędzy, potrafi je sporo zarobić zarówno poprzez prowadzenie własnego biznesu jak, i pracę na etacie.Dla młodego Raka pieniądze nie są szczególnie ważne, jednak gdy założy już rodzinę, staję się oszczędny, a w niektórych przypadkach można nawet powiedzieć, że skąpy. Wynika to z jego chęci zapewnienia najbliższym wszystkiego, co najlepsze oraz lękiem przed utratą płynności finansowej, co mogłoby uderzyć w bezpieczeństwo jego rodziny.

Życie zawodowe

Rak, jako że posiada dużą empatię i wrażliwość, znakomicie sprawdzi się w zawodach, w których będzie mógł pomagać innych. Może to być lekarz, psycholog, nauczyciel czy pracownik społeczny. Zbytnio nie obchodzą go sukcesy zawodowe a niekiedy nawet pieniądze, za to bardzo istotna jest dla niego atmosfera w miejscu pracy.

Jest dobrym i sumiennym pracownikiem, a koledzy z pracy bardzo go lubią. Nie lubi ryzyka, więc rzadko decyduje się na otwarcie swojego biznesu.  Jednak kiedy już zaryzykuje i otworzy własną firmę, bardzo o nią dba, co przekłada się na zysk finansowy. 

 

horoskop rak - finanse
Raki są bardzo lubiane przez kolegów z zespołu

Rak jako dziecko

Raki to dzieci bardzo spokojne i serdeczne, uwielbiają towarzystwo innych ludzi. Bardzo ważna jest dla nich więź emocjonalna z rodzicami, są bardzo uczynne, chętnie też pomagają w domu.

Do nauki podchodzą poważnie, są zdolne i pilne. Zazwyczaj mają bardzo dobre stopnie. Bywa, że są zamknięte w sobie, przez co mają słaby kontakt z rówieśnikami. Są bardzo wrażliwe, źle znoszą krytykę, często też się obrażają. Wysoka wrażliwość powoduje, że często są uzdolnione artystycznie.

Rak — horoskop opisowy

Rak – (21 czerwca – 22 lipca )

 

Planeta: Księżyc

 

Żywioł: Woda

Szczęśliwy kolor: Niebieski

 

Kamienie: Perła, kamień księżycowy

 

Możliwe problemy ze zdrowiem: Układ nerwowy i oddechowy

 

Szczęśliwy dzień: Piątek

 

Odpowiednik w horoskopie chińskim: Koza

 

Rak i inne znaki

Najlepsze dopasowanie: Skorpion,  Rak,  Koziorożec,  Ryby

 

Przeciętne dopasowanie: Byk,  Panna,  Lew,  Bliźnięta

 

Trudny związek: Baran,  Waga,  Strzelec,  Wodnik

Znane raki

Peter Paul Rubens, Adriana Grande, Lindsay Lohan, Tom Hanks, Marta Kaczyńska, Michał Dworczyk, Nelson Mandela, 50 Cent, Meryl Streep, Maciej Stuhr, Witalij Kłyczko, Elon Musk, Pamela Anderson, Angela Merkel, Czesław Miłosz, Paweł Kukiz, George Sand, Antoine de Saint-Exupéry, Diane Kruger, Charlotte Gainsbourg, Liv Tyler