Znaki Zodiaku

Znaki zodiaku

Znak Zodiaku Panna — Horoskop

Panna Znak Zodiaku - Horoskop
Horoskop dla Zodiakalnej Panny

Poznaj swój horoskop — Panna to Twój Znak Zodiaku, jeśli urodziłeś się między 23 sierpnia a 22 września.

Panna jest osobą twardo stąpającą po ziemi, ma także bardzo poważne podejście do życia. Jest pracowita, dokładna oraz rzetelna. Wydawać by się mogło, że to chodząca doskonałość. Jednak Panna, podobnie jak każdy, posiada także wiele niedoskonałości. Jest trochę nieśmiała, a także zbyt wiele nie mówi. Czasem jest odbierana przez innych, jako osoba dość wyniosła.

Panna Znak Zodiaku — charakterystyka

Wiele od siebie wymaga, zarówno w życiu osobistym, jak i w pracy, wynika to z jej perfekcjonizmu i pedantyczności. Jest bardzo oszczędna, można powiedzieć, że nawet skąpa. Ma problemy z okazywaniem emocji i uczuć, nie przyznaje się do nich nawet przed sobą. Można powiedzieć, że żyje w swoistym wewnętrznym konflikcie, co bardzo niekorzystnie wpływa na jej zdrowie psychiczne.

 

Niewątpliwą zaletą zodiakalnej Panny jest to, że zawsze dotrzymuje danego słowa. Jeśli coś obieca, to w zasadzie w stu procentach możemy być pewni, że wywiąże się ze swych zapewnień. Poważnie podchodzi do swoich obowiązków, jest też punktualna i bardzo zaradna. 

horoskop miłosny — Panna

Raczej nie zrobi pierwszego kroku, można nawet odnieść wrażenie, że jest osobą zimną i niedostępną. Nie ulega porywom serca, nie interesują ją też przelotne znajomości czy krótkie miłostki. Szuka poważnej relacji, która będzie dobrze rokować na przyszłość. Ma tradycyjne podejście do życia i związków, szuka partnera, na którego będzie mogła liczyć w każdej sytuacji życiowej. Jest bardzo powściągliwa, nie jest też dobra w okazywaniu uczuć, ale jest za to wiernym i oddanym partnerem.

panna - horoskop miłosny
Panna pragnie trwałej relacji

Jaka jest Pani — Panna?

Pani – Panna dość dużą wagę przywiązuje do swojego wyglądu zewnętrznego. Jako że z natury jest perfekcjonistką, jej wygląd także musi być perfekcyjny. Ubiera się raczej skromnie, ale bardzo gustownie a jej strój dopełnia perfekcyjny makijaż. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami, jej mieszkanie jest zawsze pięknie wysprzątane.

 

Kobieta spod znaku Panny twardo stąpa po ziemi i raczej rzadko ulega emocją. Wszystko ma poukładane i dopięte na ostatni guzik, a przynajmniej bardzo stara się, żeby tak było. Nieprzewidziane sytuacje wręcz wytrącają ją z równowagi. Znakomicie potrafi godzić obowiązki domowe i bycie mamą z pracą zawodową.

Jaki jest Pan — Panna?

Mężczyzna spod znaku Panny lubi mieć wszystko uporządkowane, dotyczy to zarówno jego przestrzeni życiowej, jak i spraw osobistych. Szuka partnerki, która będzie miała poukładane w głowie, a także z należytą starannością zadba o ognisko domowe. Jest bardzo stały w uczuciach, ukochana i dzieci mogą na niego liczyć w dosłownie każdej sytuacji życiowej.

Zodiakalna Panna w łóżku

Panna, jako że jest z natury dość pruderyjna i nieśmiała, raczej nie należy do grona zodiakalnych uwodzicieli. Do spraw seksu i erotyki pochodzi poważnie i z rozwagą. Raczej nie zdecyduje się na niezobowiązujący flirt, no chyba że stwierdzi, że ten flirt może przerodzić się w poważniejszy związek.

Życie rodzinne

Zodiakalna Panna jest dość oschła, ma też problemy z okazywaniem uczuć, co przekłada się to na jej życie rodzinne. Jej nadmierna pedantyczność i perfekcjonizm niejednokrotnie są przyczyną konfliktów w rodzinie, zarówno z małżonkiem, jak i z dziećmi. W stosunku do dzieci Panna jest bardzo wymagająca i dość oschła. 

 

Jako że uważa pracę i naukę za wartości nadrzędne, tego samego wymaga również od swoich pociech, nie pozwalając im cieszyć się dzieciństwem. Zdecydowanie powinna wyluzować, nauczyć się odpuszczać, zacząć okazywać swoim dzieciom więcej miłości i ciepła, a także wygospodarować im więcej czasu na zabawę.

 

Jej skłonność do pedantyzmu nierzadko jest także powodem konfliktów z partnerem. Awantury o każdy okruszek czy przedmiot ułożony nie tak jak trzeba, są w stanie zepsuć nawet najpiękniejszą miłość. Niejednokrotnie  nie zauważa potrzeb emocjonalnych partnera, co może nawet doprowadzić nawet do rozpadu małżeństwa.

Horoskop Panna — finanse

Jeśli chodzi o finanse, Panna działa dość zachowawczo. Pieniądze, a raczej bezpieczeństwo finansowe, są dla niej bardzo ważne, dlatego dochowuje wszelkiej staranności w działaniu, aby ich przez nierozwagę nie stracić. Jeśli inwestuje, robi to bardzo ostrożnie, można nawet powiedzieć, że bojaźliwie. Raczej jest oszczędna, pokaźny stan konta cieszy ją bardziej niż życiowe przyjemności.

życie zawodowe

Panna jest bardzo pracowita i sumienna, z uporem dąży do obranego celu. Cechy te powodują, że bardzo dobrze się sprawdzi w zawodach wymagających dużej precyzji i dokładności, takich jak księgowy, analityk czy lekarz. Jako szef będzie dużo wymagać od swojego zespołu, bo równie dużo, a może nawet i więcej, wymaga od siebie. W roli pracownika także sprawdza się wyśmienicie, bardzo się stara, bierze na siebie najtrudniejsze obowiązki, można zaryzykować nawet stwierdzenie, że czasem bywa nawet nadgorliwa.

 

horoskop panna - finanse
Panny są niezwykle sumienne i pracowite

Zodiakalna Panna jako dziecko

Panny w dzieciństwie są grzeczne i spokojne, nie sprawiają też większych problemów wychowawczych. Chętnie chodzą do szkoły i lubią się uczyć, nauczyciele nie mają z nimi problemów. Są skryte i dość ciche, a także bardziej poważnie od swoich rówieśników. Niezbyt lubią gry zespołowe, uwielbiają natomiast zagadki logiczne i wszelkiego rodzaju gry wymagające myślenia.

Panna — horoskop opisowy

Panna – (23 sierpnia – 22 września )

Planeta: Merkury 

Żywioł: Ziemia

 

Szczęśliwe kolory: Zielony i brązowy

Kamienie: Jaspis i topaz

 

Możliwe problemy ze zdrowiem: Układ trawienny

Szczęśliwy dzień: Środa

 

Odpowiednik w horoskopie chińskim: Kogut

Panna i inne znaki zodiaku

Najlepsze dopasowanie:  Byk,  Panna,  Koziorożec

Przeciętne:  Rak,  Skorpion,  Ryby,  Waga,  Bliźnięta

Lepiej unikać:  Strzelec,  Wodnik,  Baran,  Lew 

Znane Panny

Książę Harry, Beyonce, Marta Lempart, Peja, Szymon Hołownia, Katarzyna Nosowska, Mariusz Błaszczak, Robert Gawliński,Cameron Diaz, Lew Tołstoj, Julian Tuwim, Juliusz Słowacki, Andrzej Olechowski, Matka Teresa z Kalkuty, Freddie Mercury, Stanisław Lem, Agatha Christie, Greta Garbo, Sophia Loren, Borys Szyc