Znaki Zodiaku

Znak Zodiaku Strzelec — Horoskop

Znak Zodiaku Strzelec - Horoskop
Horoskop dla Zodiakalnego Strzelca

Poznaj swój horoskop — Strzelec to Twój Znak Zodiaku, jeśli urodziłeś się między 22 listopada a 21 grudnia.

Strzelec jest żywiołowy i energiczny, to urodzony optymista, który w mgnieniu oka realizuje swoje marzenia. Jest bardzo aktywny, wręcz nie znosi nudy i monotonii, co sprawia, że wszędzie go dosłownie pełno. Całe życie się uczy i poszerza swoje horyzonty, cechuje go też pracowitość. Zazwyczaj jest prostolinijny i bezceremonialny, prosto z mostu mówi to, co uważa za słuszne. 

Znak Zodiaku Strzelec — Charakterystyka

Strzelec jest lojalnym i wiernym przyjacielem, zawsze spieszy z pomocą, kiedy tylko jego bliscy jej potrzebują. Chce być uznawany za wzór i autorytet, lubi mieć też zawsze racje. Jeśli podważysz jego kompetencje lub nie zgodzisz się z opinią, zareaguje bardzo ostro, a nawet agresywnie. Jednak długo nie pamięta urazy i szybko wybacza. Mimo że czasem bywa lekkomyślny, świetnie sobie radzi, jeśli chodzi o życie zawodowe. Lubi wystawne życie, drogie ubrania i modne gadżety. Często zdarza się, że jest przemądrzały i zadziera nosa.

horoskop miłosny — Strzelec

W kontaktach z płcią przeciwną zazwyczaj pierwszy wykazuje się inicjatywą. Ma wrodzony urok osobisty i poczucie humoru, co sprawia, że naprawdę trudno jest być obojętnym na te zaloty. Na stały związek decyduje się dosyć późno, wynika to z tego, że bardzo ceni sobie wolność oraz niezależność. Strzelec potrzebuje partnera, który nie będzie go ograniczał, oraz związku, u którym będzie mógł realizować swoje plany i pasje.

strzelec - horoskop miłosny
Ze strzelcem nie sposób się nudzić

Kobieta Strzelec

Kobieta spod znaku Strzelca uwielbia, kiedy wokół niej się dużo dzieje. Wśród ludzi czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Jest bardzo wygadana, szczera i otwarta, czym zyskuje sympatie otoczenia. Zawsze przyjaźnie nastawiona do innych, stara się widzieć tylko dobre strony drugiego człowieka. Czasem bywa zbyt impulsywna.


Pani Strzelec, jako że sama jest bardzo energiczna, szuka mężczyzny, który zdoła dotrzymać jej kroku. Nie jest najlepszą gospodynią, zdecydowanie woli poświęcić się ciekawym hobby i rozrywką, niż obowiązkom domowym. Jej dom jest pełen uśmiechu i radości, dzieci wychowuje w sposób bezstresowy.

Mężczyzna Strzelec

Mężczyznę spod znaku Strzelca czasem trudno rozgryźć, jednak prawie zawsze jest on bardzo optymistycznie nastawiony do świata. Kocha życie i jego uroki, pragnie brać z niego wszystko to, co najlepsze. Jest bardzo towarzyski, chętnie poznaje nowe osoby. Szczęśliwy będzie z kobietą, która dotrzyma mu kroku, a także nie będzie ograniczać jego wolności.

 

W relacje z kobietami wchodzi czasem zbyt pochopnie, bywa, że po krótkim okresie znajomości uważa, że znalazł miłość swojego życia. Jednak życie szybko weryfikuje one zauroczenia i Strzelec szybko zdejmuje różowe okulary. Jeśli zdarzy się, że partnerka jest nadmiernie zazdrosna lub zaborcza, błyskawicznie zmienia on obiekt swoich westchnień.

Zodiakalny Strzelec w Lóżku

Seks dla Strzelca jest bardzo ważny, jednak podchodzi do niego zupełnie na luzie. Pragnie, aby zbliżenie było przede wszystkim źródłem dobrej zabawy i przyjemności, bez niepotrzebnego poczucia strachu czy presji. Lubi poznawać nowego partnera i sprawiać mu rozkosz, a jeśli mu to się uda, jest z siebie niezmiernie dumny.

 

Upojna noc nie jest dla Strzelca równoznaczna z rozpoczęciem nowego związku. Trzeba się liczyć w tym, że po miłosnych igraszkach nie będzie chciał kontynuować znajomości. Jakakolwiek presja przyniesie tu odwrotny skutek, Strzelec kocha wolność ponad wszystko, i pojawi się z powrotem tylko wtedy, jeśli będzie tego naprawdę chciał.

Życie Rodzinne

Strzelec na założenie rodziny decyduje się stosunkowo późno, zamiast tego woli szaleć i czerpać z życia ile się da. W jego mniemaniu małżeństwo ogranicza wolność, a właśnie wolność jest dla Strzelca nadrzędną wartością. Nie jest też typem domatora, a obowiązków domowych wręcz nienawidzi, najchętniej chciałby, żeby wyręczył go w tym ktoś inny.

 

Jest dobrym rodzicem, jako że jest bardzo pomysłowy i ma dużo energii, wymyśla dla dzieci wciąż nowe gry i zabawy. Ma skłonności do wywierana presji i narzucania członkom rodziny swojego zdania. Jego dom jest urządzony gustownie i ze smakiem, jednak czasem panuje w nim nieporządek, co wynika z bałaganiarstwa Strzelca.

Horoskop Strzelec — Finanse

Do spraw finansowych Strzelec podchodzi z dużą roztropnością, stara się wszystko obliczyć i zaplanować tak, by jak najlepiej wyglądała jego finansowa przyszłość. Zazwyczaj nie wydaje pieniędzy na rzeczy i przyjemności, na które w danym momencie go po prostu nie stać.

 

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie należy do osób zbyt oszczędnych, jednak jest to mylne wrażenie. Strzelec ciągle ma nowe pomysły na inwestycje, które zazwyczaj wymagają pewnych nakładów finansowych. Ma talent do pomnażania pieniędzy, inwestuje dość odważnie ale i mądrze, raczej nie postawi wszystkich swoich oszczędności na jedną kartę.

horoskop strzelec - finanse
Strzelce są bardzo utalentowane

życie zawodowe

Strzelec dzięki swojej inteligencki i rozległej wiedzy może osiągnąć sukces w prawie każdym zawodzie. Bardzo dobrze czuje się pracując zespołowo. Wciąż ma nowe, niezwykle śmiałe i nowatorskie pomysły. Sprawdzi się znakomicie zarówno jako szef, jak i pracownik. Wśród prawników, lekarzy, sportowców i polityków jest bardzo dużo strzelców.

 

Zodiakalny Strzelec Jako Dziecko

Strzelec w dzieciństwie jest bardzo miły i radosny, a jego łagodna natura i dobry humor są bardzo pocieszające. Lubi przebywać w towarzystwie innych dzieci, ale też i dorosłych. Stroni jednak od poważnych wydarzeń i sytuacji, czuje się wtedy bardzo nieswojo.

 

Bardzo lubi gry i zabawy na podwórku, gdzie może wyładować swoją energię i cieszyć się wolnością. Jest mądrym dzieckiem i pomysłowym, ale też naiwnym i nieroztropnym. Trudno mu skoncentrować uwagę na jednej rzeczy, dlatego w może mieć problemy z nauką. Jednak jeśli zajęcia będą dobrze zorganizowanie i ciekawe, mały Strzelec na pewno się nimi zainteresuje i dużo z nich wyniesie.

Strzelec — horoskop opisowy

Strzelec – (22 listopada – 21 grudnia)

 

Planeta: Jowisz

 

Żywioł: Ogień

 

Szczęśliwe kolory: Czerwony i biały

 

Kamienie: Tygrysie oko

 

Możliwe problemy ze zdrowiem: Układ kostny

 

Szczęśliwy dzień: Czwartek

 

Odpowiednik w horoskopie chińskim: Szczur

 

Strzelec i Inne Znaki zodiaku

Najlepsze dopasowanie:  Baran,  Lew,  WagaBliźnięta,  Wodnik

Przeciętne dopasowanie : Skorpion,  Ryby,  Strzelec

 

Trudny związek: Byk,  Rak,  Panna,  Koziorożec

Znane Strzelce

Winston Churchill, Adam Małysz, Robert Kubica, Józef Piłsudski, Brad Pitt, Oskar Pistorius, Jakub Błaszczykowski, Britney Spears, Adrian Zandberg, Woody Allen, Ludwig van Beethoven, Charles de Gaulle, Bruce Lee, Christina Aguilera, Alexandre Gustave Eiffel, James Crockett, Steven Buscemi, Nelly Furtado, Katarzyna Skrzynecka, Camille Claudel