Znaki Zodiaku

Znak Zodiaku Ryby — Horoskop

Znak zodiaku ryby - horoskop
Horoskop dla Zodiakalnych Ryb

Poznaj swój horoskop — Ryby to Twój Znak Zodiaku, jeśli urodziłeś się między 19 lutego a 20 marca.

Ryby posiadają głęboką wrażliwość, są także empatyczne oraz chętne do niesienia pomocy. Mają wiele talentów, jednak nie zawsze potrafią je odpowiednio wykorzystać, w związku z czym często zazdroszczą innym powodzenie w życiu zawodowym czy w finansach. Dla Ryb bardzo ważne są oszczędności, wynika to z faktu, że panicznie boją się problemów finansowych. 

 

 

Ryby Znak Zodiaku — Charakterystyka

Paradoksem jest, że Ryby jednocześnie pragną zaangażowania w relację z drugim człowiekiem, a także wolności. Podobnie jest z empatią Ryb, która bardzo szybko ustępuje miejsca ich samolubstwu. Są bardzo pamiętliwe, trudno im wybaczyć nawet drobne urazy, które długo rozpamiętują. Ryby na ogół są bardzo lubiane, ich empatia i miłe uosobienie sprawia, że ludzie czują się dobrze w ich towarzystwie. Słuchają swojego rozmówcę i okazuję mu zainteresowanie.

horoskop miłosny — Ryby

Ryby, jako że są wyjątkowo uczuciowe i mają romantyczne usposobienie, szukają partnera niemalże idealnego. Bardzo ważne jest dla nich porozumienie duchowe oraz patrzenie w tym samym kierunku. W wyborze partnera nie zadowolą się półśrodkami, pragną miłości bajkowej, która będzie trwała aż po sam grób. Zwykle, po wielu próbach, znajdują idealnie dopasowaną do siebie drugą połówkę. W związku są bardzo czułe i kochające, tego samego także oczekują w zamian.

ryby - horoskop miłosny
Ryby są czułe i romantyczne

Kobieta Ryby

Kobieta spod znaku Ryb odznacza się delikatnością, subtelnością, a także łagodnym usposobieniem. Życie rodzinne jest dla niej bardzo ważnie, dzięki niemu ma poczucie bezpieczeństwa. Czasem zapomina o sobie i za bardzo skupia się na potrzebach innych. Jest dobrom i wierną żoną, która szczerze kocha swojego wybranka.

 

Jest wspaniałą matką, swoim dzieciom okazuje dużo miłości i ciepła, jednak czasem za bardzo je rozpieszcza. Bardzo chce, by bliscy doceniali jej starania, jeśli tak się nie dzieje, popada w kompleksy i smutek. Większą wagę powinna przywiązywać do własnych potrzeb i dobrego samopoczucia, co wpłynie korzystnie na życie całej rodziny.

Mężczyzna Ryby

Mężczyzna spod tego znaku jest bardzo uczuciowy i empatyczny, wyróżnia się też dużą wrażliwością. Potrafi odpowiednio zachować w każdej sytuacji, ma też świetne poczucie humoru, co podoba się kobietą. Zdarza się, że jest nieśmiały i tak do końca sam nie wie, czego chce.

 

Podobają mu się kobiety silne, takie, które wiedzą czego chcą od życia. Jest czułym i oddanym partnerem, doskonale potrafi wczuć się w sytuacje drugiego człowieka. Jednak jego brak zdecydowania i zmienne nastroje mogą przeszkadzać w budowie poważnego związku. Powinien też popracować nad pewnością siebie.

Zodiakalne Ryby w łóżku

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni spod tego znaku Ryb to osoby bardzo romantyczne, szybko się zakochują, a przy tym idealizują swojego partnera. Wierzą w miłość od pierwszego wejrzenia, a zalety nowego partnera są jedynie ich fantazją. Do seksu podchodzą bardzo emocjonalnie, w związku bez zobowiązań Ryby nie będą szczęśliwe.

 

W sypialni są wrażliwe i subtelne, bardzo dbają o potrzeby partnera. By czerpać satysfakcje romantycznego spotkania, potrzebują odpowiedniego miejsca i klimatu. Uwielbiają się całować i przytulać. Bardzo lubią być podrywanie i uwodzone, uwielbiają romantyczne rozmowy i czułe słówka. Muszą uważać, bo łatwo nimi manipulować.

Życie Rodzinne

Ryby w codziennym życiu są dość trudne w pożyciu, wynika to z faktu, że zazwyczaj same nie wiedzą, czego tak naprawdę chcą. Często stroją fochy i się obrażają, a od partnera wymagają, żeby domyślił się, o co im chodzi. Bardzo kochają swoje dzieci, ale trudno im je zdyscyplinować. Ryby powinny nauczyć się mówić otwarcie czego chcą i przestać owijać w bawełnę.

Horoskop Ryby - finanse

Ryby w sprawach finansowych radzą sobie raczej średnio. Zazwyczaj nie zarabiają tak dobrze, jakby sobie tego życzyły, co jest przyczyną ich niezadowolenia. Marzą o posiadania ogromnej ilości gotówki czy dużego majątku. Często kupują drogie ubrania czy gadżety, na które tak naprawdę je nie stać, tylko po to, by zaimponować otoczeniu.

 

Jako że przeważnie dobrze nie zarabiają, zdarza się, że popadają w skąpstwo. Z pieniędzy pozliczają się bardzo dokładnie i skrupulatnie, nie chcą być stratne nawet grosza. Zazwyczaj mają jednak spore oszczędności na czarną godzinę, Ryby bardzo boją się utraty płynności finansowej.

życie zawodowe

Jako że są obdarzone ogromną empatią, znakomicie sprawdzą się w zawodach, gdzie wymagane jest zainteresowanie drugim człowiekiem. Wśród Ryb jest bardzo psychologów, pedagogów i terapeutów. Są obdarzone ogromną wyobraźnią, często też mają zdolności artystyczne, jednak niestety nie zawsze w pełni je wykorzystują. Dzieje się tak, ponieważ mają dość niską samoocenę i nie wierzą we własne siły i możliwości.

 

horoskop ryby - finanse
Często maja zdolności artystyczne

Ryby jako dziecko

Ryby w dzieciństwie są bardzo wrażliwe i delikatne, łato można je zranić. Mają bardzo bogatą wyobraźnię, często całkowicie zatracają się w świecie marzeń. Lubią towarzystwo innych dzieci, są dla nich bardzo uprzejme i pomocne. Szybko zawiązują nowe znajomości, kochają gry i zabawy na świeżym powietrzu.

 

Zazwyczaj nie mają problemów z nauką, są grzeczne i pilne. Są też dobrymi uczniami. Doskonale radzą sobie z zadaniami, które wymagają abstrakcyjnego myślenia, często też mają zdolności artystyczne. Młode Ryby są miłe i koleżeńskie, co sprawia, że inni uczniowie i nauczyciele bardzo je lubią.

Ryby — horoskop opisowy

Ryby – (19 luty – 20 marca)

 

Planeta: Neptun

 

Żywioł: Woda

 

Szczęśliwe kolory: Niebieski i fioletowy

 

Kamienie: Perła, koral

 

Możliwe problemy ze zdrowiem: Zdrowie psychiczne

 

Szczęśliwy dzień: Niedziela

 

Odpowiednik w horoskopie chińskim: Wąż

 

Ryby i inne zaki zodiaku

Najlepsze dopasowanie: Rak,  SkorpionKoziorożec,  Ryby

 

Przeciętne dopasowanie: Byk,  Lew,  Waga,  Strzelec,  Panna,  Bliźnięta

Trudny związek: Baran,  Wodnik

Znane osoby spod znaku Ryb

Stanisław Ignacy Witkiewicz, Zbigniew Beksiński, Andrzej Grabowski, Przemysław Saleta, Rihanna, Albert Einstein, Jessica Biel, Sharon Stone, Kamil Durczok, Justin Bieber, Eva Longoria, Eva Mendes, Liza Minelli, Chuck Norris, Emily Blunt, Agnieszka Radwańska, Magdalena Ogórak, Mandaryna, Magdalena Cielecka, Kinga Rusin, Tomasz Lis, Krzysztof Ibisz