Znaki Zodiaku

Znak Zodiaku Skorpion — horoskop

Znak Zodiaku Skorpion - Horoskop
Horoskop dla Zodiakalnego Skorpiona

Poznaj swój horoskop — Skorpion to Twój Znak Zodiaku, jeśli urodziłeś się między 23 października a 22 listopada.

Zodiakalny Skorpion jest osobą bardzo cieniącą wolność i niezależność, ma silny charakter, jest także świadomy własnej wartości. Dosłownie wszędzie go pełno, ma tysiąc pomysłów na minutę, często też jest uzdolniony artystycznie. W relacjach z ludźmi jest bardzo bezpośredni, bez ogródek mówi to, co myśli. Nie zawsze wynika to jednak z jego dobrej woli i chęci pomocy, bywa, że po prostu chce dopiec rozmówcy. 

 

Znak Zodiaku Skorpion — Charakterystyka

Skorpion jest bardzo wytrwały w dążeniu do upragnionego celu, jeśli podejmie jakąś decyzję, trudno go od niej odwieść. Dzięki pracowitości i ambicji zazwyczaj osiąga wysoką pozycję zawodową i społeczną. Często działa pod wpływem emocji, zdarza mu się najpierw robić i potem myśleć.

 

Popada ze skrajności w skrajność, jest miły i empatyczny, a zaraz potem złośliwy i niegrzeczny. Trudno wyczuć, jak zareaguje się w danym momencie zachowa. Bywa bardzo pamiętliwy, na nawet mściwy, długo pamięta krzywdy i tylko czeka na właściwy moment, żeby wyrównać rachunki. Dla bliskich sobie osób jest oddany i życzliwy, zawsze, gdy trzeba, służy radą i pomocą. Kocha życie na wysokim poziomie, ceni dobre jedzenie, markowe gadżety i luksusowe przyjemności.

horoskop miłosny — Skorpion

Z uwagi na fakt, że Skorpion zazwyczaj nie ma trudności w nawiązywaniu nowych znajomości, zazwyczaj to on wychodzi z inicjatywą. Jeśli chodzi o wybór życiowego partnera, Skorpion jest dość wybredny, jednak gdy go już odnajdzie, będzie wobec niego kochający i czuły. Szuka raczej partnera uległego, a to dlatego, że w związku lubi dominować. Oczekuje oddania i stuprocentowej wierności, zdrada jest dla niego równoznaczna z zakończeniem związku.
skorpion - horoskop miłosny
W związkach miłosnych Skorpiony zazwyczaj dominują

Kobieta Skorpion

Kobieta Skorpion jest osobą pewną siebie i świadomą swojej wartości. Doskonale wie, czego che od życia i wytrwale do tego dąży. Bardzo ważna jest dla niej kariera zawodowa i to na niej przede wszystkim się koncentruje. Wytrwale dąży do obranego celu, nie załamuje się niepowodzeniem czy porażką.

 

Jest kobietą nieprzewidywalną i zaborczą, ale też bardzo zmysłową i namiętną. Ma skłonność do popadania i skrajności i postrzegania rzeczywistości w czarno-białych kolorach. Jednego dnia może partnera kochać, a innego już go nienawidzić. Rodzina jest dla niej bardzo ważna, dzieci są jej oczkiem w głowie. Jednak czasem bywa, że za bardzo je kontroluje i nakłada na nie zbyt wiele obowiązków.

Mężczyzna Skoprion

Mężczyzna Skorpion jest bardzo energiczny, ale także nieprzewidywalny, podejrzliwy i bardzo skupiony na sobie. Bywa skryty i niedostępny, trudno zrozumieć co tak naprawdę myśli. Jest bardzo porywczy, co przyczynia się do licznych zmian w jego życiu, które często są nie do końca przemyślane. Pod wpływem impulsu potrafi zmienić pracę lub zakończyć długoletni związek. Skorpion po prostu najpierw działa, a potem myśli.

 

Szuka kobiety, która będzie atrakcyjna, a przede wszystkim takiej, która kocha przygody i życie na wysokich obrotach. Jako że Skorpion żyje tu i teraz, potrzebuje partnerki, która w podobny sposób patrzy na świat i nie będzie podcinała mu skrzydeł. Na stały związek zdecyduje się dopiero wówczas, kiedy znajdzie idealną, podobną do siebie kandydatkę.

Zodiakalny Skorpion w łóżku

Życie erotyczne dla Skorpionów, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, jest niezwykle ważne. Są oni obdarzeni ogromną zmysłowością, czym wyróżniają się na te pozostałych znaków zodiaku. Sztukę uwodzenia mają opanowaną do perfekcji, trzeba niezwykle dużo siły i samozaparcia, aby oprzeć się ich hipnotyzującemu urokowi.

 

Skorpion jest bardzo tajemniczy, jest też jednym z najbardziej namiętnych znaków zodiaku. W łóżku zazwyczaj to on przejmuje inicjatywę. To wytrawny kochane, doskonale wie co zrobić, by partner czuł się w pełni spełniony i długo pamiętał romantyczne chwile pełne uniesień.

Życie rodzinne

Niestabilna natura Skorpiona widoczna jest także, jeśli chodzi o jego życie rodzinne. Skorpion w jednej chwili potrafi być miły i opanowany, by za chwilę wpaść w ogromną wściekłość. Jest to bardzo trudne dla jego najbliższych, Ten Znak Zodiaku powinien dużo nad sobą pracować.

 Drugą z jego wadą, która może bardzo zniechęcić do niego otoczenie, jest chęć kontroli i dominacji. Skorpion uważa, że jedynie jego zdanie czy poglądy na dany temat są słuszne.
Pomimo tych wad, Skorpion bardzo troszczy się o swoją rodzinę, to opiekuńczy rodzić, który bardzo kocha swoje dzieci. Jest gotowy poświęcić naprawdę wiele, by jego bliscy byli szczęśliwi, oraz ciężko pracować, by żyli na wysokim poziomie.

Horoskop Skorpion — finanse

Skorpion bardzo dobrze radzi sobie z finansami, można nawet zaryzykować stwierdzenie, że zarabianie pieniędzy jest jego domeną. Już w młodości widoczna jest jego żyłka do interesów, obraca zarobionymi pieniędzmi i bardzo skutecznie je inwestuje. Nie boi się też ciężkiej pracy, ale pracuje nie tylko ciężko, ale także mądrze.

 

Skorpion bardzo rozsądnie dysponuje zarobionymi pieniędzmi. Lubi je wydawać, ale tylko wtedy, kiedy wie, że może sobie na to pozwolić. Jeśli jego interes dobrze prosperuje, Skorpion nie ma problemów z przeznaczeniem większej sumy na ekskluzywne wakacje czy drogie gadżety, zarówno dla siebie, jak i dla swoich bliskich.

życie zawodowe

Jako że lubi przewodzić i dominować, wspaniale nadaje się na wszelkie stanowiska kierownicze. Odwaga i ogromna ambicja pomaga mu w realizacji nawet najtrudniejszych projektów. Ludzie urodzeni pod tym znakiem to reformatorzy i wojownicy, ich niespokojny duch sprawia, że są katalizatorami przełomów i ulepszeń. Nieustannie marzy, żeby sięgnąć wyżej i zdobyć więcej. Jeśli chodzi o finanse, ma do nich od nich spryt i szczęście, zazwyczaj dorabia się ogromnego majątku.  
horoskop skorpion - finanse
Skorpion świetnie sprawdzi się jako szef

Zodiakalny Skorpion jako dziecko

Skorpiony w dzieciństwie są z reguły bardzo zdolne, a także ciekawe świata i dociekliwe. Nie mają większych problemów z nauką, są towarzyskie i kontaktowe, lubią się bawić z innymi dziećmi.
Bardzo szybko się złoszczą, często też stroją fochy. Ze względu na swój trudny charakter mogą sprawiać kłopoty wychowawcze oraz mieć trudności w kontaktach z rówieśnikami.

 

Skorpion — horoskop opisowy

Skorpion – (23 października – 22 listopada)

 

Planety: Pluton, Mars

 

Żywioł: Woda

Szczęśliwy kolor: Czerwień

 

Kamień: Topaz

 

Możliwe problemy ze zdrowiem: Układ rozrodczy

 

Szczęśliwy dzień: Czwartek

 

Odpowiednik w horoskopie chińskim: Świnia

 

Skorpion i inne znaki

Najlepsze dopasowanie:  Rak,  Koziorożec

 RybyPanna

 

 

Przeciętne dopasowanie : Baran,  Strzelec,  Skorpion,  Byk

 

 

Trudny związek:  Wodnik,  Lew,  WagaBliźnięta 

Znane Skorpiony

Maria Skłodowska-Curie, Katy Perry, Picasso, Leonardo Dicaprio, Edyta Górniak, Kayah, Julia Roberts, Roman Abramowicz, Gordon Ramsay, Janusz Palikot, Anne Hathaway, Fiodor Dostojewski, Ryan Gosling, Kendall Jenner, Julia Kamińska, Pablo Ruiz Picasso, Rachel McAdams, Kathy Hutchins, Maria Antonina, Hilary Clinton