Znaki Zodiaku

Znak zodiaku lew — horoskop

Lew Znak Zodiaku - Horoskop
Horoskop dla Zodiakalnego Lwa

Poznaj swój horoskop — Lew to Twój Znak Zodiaku, jeśli urodziłeś się między 23 lipca a 22 sierpnia.

Posiadający ogromny urok osobisty Lew, wręcz uwielbia być w samym środku zainteresowania. Jego charyzma i wdzięk sprawiają, że jest bardzo lubiany, a niekiedy wręcz podziwiany przez otoczenie. Jest bardzo energiczny, a jego głowie rodzi się dosłownie milion pomysłów na minutę. Pragnie z życia brać pełnymi garściami, jest osobą pewną siebie, zazwyczaj dużo podróżuje, jego pasją jest sport. 

Lew Znak Zodiaku — Charakterystyka

Zodiakalny Lew często jest zaangażowany w ciekawe projekty i inwestycje, jednak bardzo źle znosi ewentualną porażkę tych przedsięwzięć. Zazwyczaj jednak, dzięki uporowi i wysokim aspiracją, osiąga spektakularny sukces. Uwielbia życie na wysokim poziomie, a zarobione pieniądze bez wahania wydaje na rozmaite przyjemności.

 

Wadą Lwa może być to, że stara się podporządkować sobie innych, co nie dla wszystkich jest powodem do zadowolenia. Jest prawdomówny i życzliwy, zawsze jest gotowy do obrony swojej rodziny i przyjaciół. Gdy jego bliskim dzieje się krzywda, potrafi zrobić praktycznie wszystko, by im pomóc.

horoskop miłosny — Lew

Lew jest świadomy swojego uroku i wdzięki, z tego względu zazwyczaj to on wykonuje pierwszy krok. Zazwyczaj jest bardzo atrakcyjny fizycznie i szczuta uwodzenia nie jest mu obca, co sprawia, że często wdaje się w romanse i flirty. Cechuje się dużą potrzebą wolności, dlatego też trudno go usidlić. Zazwyczaj dość późno decyduje się na stały związek. Jeśli już się ustatkuje, będzie kochającym i czułym partnerem, zapewni też rodzinie wysoki standard życia. Uwielbia być adorowany i podziwiany, bywa ogromnie łasy na wszelkiego rodzaju komplementy.

lew - horoskop miłosny
Lew jest szczerym i kochającym partnerem

Jaka jest Pani Lew?

Pani Lew to kobieta  świadoma swojej wartości, lubi też wyróżniać się w towarzystwie. Pragnie, aby wszyscy zwracali na nią uwagę. Kobieta spod znaku Lwa bardzo dobrze radzi sobie w życiu zawodowym, które jest ważnym elementem jej życia. Ubiera się gustownie i z klasą, jednak czasem za bardzo skupia się na swoim wyglądzie.

 

W związku czasem nawet zupełnie nieświadomie próbuje zdominować partnera. Jednak tak naprawdę Lwicę pociągają tylko silni i niezależni mężczyźni. Od partnera oczekuje oddania i dużej dawki namiętności. Pani Lew jest bardzo opiekuńczą matką. Dla dobra rodziny jest gotowa do naprawdę dużych poświęceń, choć czasem trudno jej zrezygnować z życia zawodowego, które na ogół jest bardzo udane.

Jaki jest pan lew?

Pan Lew to człowiek niezwykle waleczny, odważny, a także szlachetny i szczery. Cieszy się ogromnym powodzeniem u płci przeciwnej. Jest szarmancki i dobrze wychowany, potrafi odpowiednio zachować się w każdej sytuacji. Zazwyczaj to dusza towarzystwa, skutecznie potrafi przykuć uwagę i zainteresowanie otoczenia, a także wzbudzić sympatię.

 

Mężczyzna spod znaku Lwa jest oddanym partnerem. Bardzo angażuje się w związek, lubi, kiedy coś się wokół niego dzieje, w związku z czym często inicjuje ciekawe formy spędzania wolnego czasu. To dobry i opiekuńczy ojciec, choć czasem za bardzo pochłania go praca, przez co może mieć mało czasu dla swoich dzieci.

Zodiakalny Lew w łóżku

Zarówno mężczyzna, jak i kobieta spod tego znaku są wspaniałymi kochankami. Z natury są bardzo zmysłowi i namiętni. Noc z  nim to niezapomniane przeżycie, które zostaje w pamięci na długie lata. Lew nie tylko bardzo lubi seks, uwielbia też o nim rozmawiać, a flirtować wręcz kocha. Jego urok osobisty sprawia, że bardzo trudno jest mu się oprzeć. Nie lubi długich zalotów i jeśli chodzi o wspólnie spędzoną noc, też najchętniej od razu przeszedłby do rzeczy.

życie rodzinne

Lew jest obdarzony ogromnym urokiem osobistym, a także entuzjazmem i pasją, kocha być w ruchu, jest człowiekiem czynu. Wszystko to sprawia, że zodiakalny Lew także z dziećmi spędza czas na aktywnych zabawach, które są bardzo pomocne w ich rozwoju. Jednak bardzo pochłania praca zawodowa i czasem po prostu nie starcza mu czasu oraz energii na życie rodzinne. Musi nauczyć się rozgraniczać swoje obowiązki zawodowe i życie rodzinne.

 

Jest bardzo opiekuńczy, by bronić swoich bliskich, skoczyłby dosłownie za nimi w ogień. Ma trudny charakter, łatwo wyprowadzić go w równowagi a wtedy wszczyna drakońskie awantury. Wynika to z faktu, że lew na ogromny temperament i jest dość porywczy. Jego dom jest urządzony z klasą i bogato. Uwielbia otaczać się pięknymi i drogimi przedmiotami, a także chętnie inwestuje w najnowsze technologicznie sprzęty.  Wszystko w nim ma swoje miejsce, jest starannie i gustownie ułożone oraz dopasowanie do siebie. 

Horoskop lew — finanse

Dla Lwa ciężka i wytężona praca jest sposobem na zdobycie naprawdę dużych pieniędzy, które Lew wręcz uwielbia wydawać. Korzysta z życia pełnymi garściami, nie oszczędza na rozrywkach i przyjemnościach. Jako że uwielbia być podziwiany, często chwali się swoim życiem na wysokim poziomie oraz dobrami materialnymi, czym wzbudza zachwyt ale też zazdrość otoczenia. Nie jest zbyt oszczędny, kupuje wszystko co mu się spodoba, jednak zazwyczaj dzięki pomysłowości i ciężkiej pracy nie narzeka na brak gotówki.

życie zawodowe

Charyzma, wysokie ambicje i determinacja Lwa sprawiają, że może on odnieść sukces w prawie każdym zawodzie. Jest bardzo pewny siebie oraz pracowity, w świecie polityki i show-biznesu jest bardzo wiele osób spod tego właśnie znaku.

Jako szef dużo wymaga, podwładni cenią go za szczerość, sprawiedliwość oraz konsekwencję w działaniu.

horoskop lew - finanse
Lew jest wymagającym szefem

Zodiakalny Lew jako dziecko

Lew jako dziecko jest energiczny i żywiołowy, dosłownie wszędzie go pełno. Jest bardzo towarzyski, otacza się wianuszkiem oddanych przyjaciół.

W szkole lubi brylować, jest bardzo aktywny, chętnie chwali się swoim zasobem wiedzy i rozległymi umiejętnościami. Dobre stopnie są dla Lwa napędem do dalszej nauki i działania.

lew — horoskop opisowy

Lew – (23 lipca – 22 sierpnia )

 

Planeta: Słońce

 

Żywioł: Ogień

Szczęśliwy kolor: Złoty

 

Kamienie: Diament, rubin

 

Możliwe problemy ze zdrowiem: Kręgosłup

 

Szczęśliwy dzień: Niedziela

 

Odpowiednik w horoskopie chińskim: Małpa

 

Lew i inne znaki zodiaku

 

 Najlepsze dopasowanie: Lew,  Strzelec,  Waga

 

 

Przeciętne: Bliźnięta,  Byk,  WodnikKoziorożec,  Ryby,  Baran

 

 

Lepiej unikać: Panna,  Skorpion

Znane Lwy

Napoleon Bonaparte, Madonna, Robert Lewandowski, Władysław Kosiniak-Kamysz, Tomasz Frankowski, Zbigniew Ziobro, Jennifer Lopez, Aleksandra Szwed, Natalia Siwiec, Dawid Duchowny, Ewa Farna, Natasza Urbańska, Antonio Banderas, Kuba Wojewódzki, Roman Polański, Paweł Wilczak, Arnold Schwarzenegger, Whitney Houston, Mata Hari, Jan III Sobieski, Kevin Spacey