Znaki Zodiaku

Znak zodiaku Bliźnięta — horoskop

znak zodiaku bliźnięta - horoskop
Horoskop dla Zodiakalnych Bliżniąt

Poznaj swój horoskop — Bliźnięta to Twój Znak Zodiaku, jeśli urodziłeś się między 21 maja a 20 czerwca.

Bliźnięta są niezwykle aktywne i przedsiębiorcze, posiadają też swoisty urok, którym są w stanie oczarować prawie każdego. To osoby bardzo towarzyskie i lubiane, potrafią dogadać się ze wszystkimi i przystosować do każdej sytuacji. Merkury, który im patronuje, obdarza je talentem do interesów i handlu, przedsiębiorczością, ale też i cwaniactwem. Kochają nowości, uwielbiają odkrywać świat, poznawać nowe miejsca, ludzi i kultury. Mają rozległą wiedzę, co sprawia, że można z nimi porozmawiać na różne tematy.

 

Bliźnięta znak Zodiaku — Charakterystyka

Zodiakalne Bliźnięta podobnie jak pozostałe znaki żywiołu powietrza, nie znoszą nudy i stagnacji, co sprawia, że są ciągle w ruchu. Uwielbiają nowości, mają bardzo różnorodne i ciekawe, a czasem nawet wręcz niecodzienne, zainteresowania i pasje. Monotonia dnia codziennego je zabija, uwielbiają sport, a czasem nawet ten ekstremalny. Pasjonuje je sztuka, często też same mają zdolności artystyczne.

 

 

 

Jeśli chodzi o negatywne cechy charakteru, można tu wymienić nieodpowiedzialność i niecierpliwość, co sprawia, że często podejmują się wielu zadań czy projektów, i w rezultacie żadnego nie kończą. Bywają zapatrzone w siebie, są też bardzo łase ka komplementy i pochwały.

horoskop miłosny — Bliźnięta

Urok osobisty Bliźniąt sprawia, że można się w nich szybko zadłużyć. Mają bardzo pogodne usposobienie, są towarzyskie, a także obdarzone dużym poczuciem humoru, co czyni je bardzo atrakcyjne w oczach płci przeciwnej. Nie stronią od romansów i flirtów, jednak szukają odpowiedniego partnera do stałego związku. Ich niespożyta energia powoduje, że czasem mogą mieć problemy z dochowaniem wierności.

bliźnięta - horoskop miłosny
Bliźnięta są obdarzone ogromnym urokiem osobistym

Kobieta Spod Znaku Bliźniąt

Kobieta spod znaku Bliźniąt uwielbia towarzystwo, ona po prostu wśród ludzi czuje się jak ryba w wodzie. Kocha być w ruchu, nie znosi bezczynności i stagnacji. Lubi być w centrum zainteresowania, a dzięki wrodzonemu urokowi osobistemu znakomicie potrafi zjednać sobie otoczenie. Ubiera się jednocześnie modnie, jak i odważnie, co sprawia, że po prostu nie da się jej nie zauważyć.

 

 

Nie jest najlepszą gospodynią, a zwykłe domowe zajęcia po prostu ją przytłaczają. Jest to typowy znak powietrza, który zamknięty w czterech ścianach raczej nie będzie szczęśliwy. Jeśli na świat przyjdzie dziecko, macierzyńska miłość może sprawić, że Pani Bliźniak odnajdzie się w nowej sytuacji.

Mężczyzna Bliźniak

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt, dzięki ogromnemu urokowi osobistemu, który posiada, umie zwrócić na siebie uwagę kobiet. Potrafi być elokwentny, czarujący i zabawny. Bardzo ważna jest dla niego wolność i niezależność, co powoduje, że na poważny związek decyduje się dopiero wówczas, kiedy uzna, że trafił na wyjątkową i naprawdę wartą tego kobietę.

Jego umiłowanie wolności powoduje, że żeni się stosunkowo późno, i raczej po długim okresie narzeczeństwa. Jeśli jednak zdecyduje się stanąć na ślubnym kobiercu, będzie oddanym mężem i ojcem. Uwielbia przebywać ze swoimi dziećmi, stara się, aby ich wolny czas był ciekawie zagospodarowany. Często aranżuje różnego rodzaju gry na świeżym powietrzu czy weekendowe wypady za miasto.

Zodiakalne Bliźnięta w łóżku

Zarówno kobieta i mężczyzna spod znaku Bliźniąt to prawdziwi uwodziciele. Sztukę flirtu mają opanowaną dosłownie do perfekcji. Lubią przygody, pociąga ich niepewność i tajemnica. Bliźnięta raczej nie przywiązują zbyt dużej wagi do romantycznych uniesień, za to uwielbiają podrywać i kusić.

Bliźnięta bardzo lubią seks i raczej nie stronią od jednorazowych przygód. W łóżku są śmiałe i bezpośrednie, bez zbędnego poczucia wstydu potrafią powiedzieć partnerowi co lubią, bądź też na co w danej chwili mają ochotę. Na trwały związek zdecydują się tylko wówczas, gdy nawiążą z partnerem pewną więź emocjonalną.

życie rodzinne

Bliźnięta bardzo lubią przebywać z rodziną i najbliższymi sobie osobami. Jako że są z natury pełne radości i optymizmu, otoczeniu także udziela się ich pozytywna energia. Niestety czasem zdarza się, że Bliźnięta są ślepe na problemy innych ludzi, przez co bliscy Bliźniąt mogą czuć się zaniedbywani czy też nierozumiani.

 
Bliźnięta to zazwyczaj dobrzy rodzice, jednak często bywa, że zbyt wiele pracują, co może być powodem słabej więzi z potomstwem. Dla swoich dzieci pragną jak najlepszej przyszłości, mają wobec nich wysokie oczekiwania. Starają się być nie tylko rodzicami, ale także kumplami i zazwyczaj im się to znakomicie się udaje. Pogodne usposobienie Bliźniąt powoduje, że bez problemu dogadują się zarówno z dziećmi, jak i młodzieżą.

Horoskop Bliźnięta — finanse

Bliźnięta mają wiele różnych pomysłów na rozmaite biznesy, które jak najbardziej mogą przynieść duże pieniądze, jednak zazwyczaj nie udaje im się doprowadzić do końca swoich planów. Sprawy materialne są dla nich ważne, często inwestują swoje oszczędności i zazwyczaj robią to w sposób bardzo rozważny i umiejętny, dzięki czemu ich majątek się szybko pomnaża.

 

Zarobione pieniądze uwielbiają wydawać wraz z rodziną i przyjaciółmi, często fundując im drogie prezenty czy egzotyczne wakacje. Bliźnięta powinny uważać na osoby, które mogą próbować wykorzystać ich dobre serce i hojność.

horoskop bliźnięta - finanse
Bliźnięta są często uzdolnione artystycznie

życie zawodowe

Bliźnięta szczególnie dobrze czują się w sytuacjach, w których są podziwiane oraz stawiane na piedestale. Uwielbiają brylować w towarzystwie, wśród ludzi czują się jak ryba w wodzie. Bardzo wiele gwiazd muzyki i filmu urodziło się w tym znaku, ponadto los często obdarza Bliźnięta zdolnościami artystycznymi. Świetnie czują się także w polityce oraz handlu, do którego mają naturalne predyspozycje dzięki opiece Merkurego.

 

Zodiakalne Bliźnięta jako dziecko

Bliźnięta to dzieci bardzo inteligentne, utalentowane i ciekawe świata, lubią się uczyć. Dosłownie wszędzie ich pełno, trudno im wysiedzieć w jednym miejscu. Są bardzo towarzyskie, uwielbiają gry i zabawy zespołowe.

Bywa, że mają problemy w szkole, ponieważ nie potrafią się dostosować do sztywnych metod nauczania. Zgłębiają tematy które je interesują, a te niestety często nie mieszczą się w programie nauczania.

Bliźnięta — horoskop opisowy

Bliźnięta – (21 maja – 20 czerwca)

 

Planeta: Merkury

 

Żywioł: Powietrze

Szczęśliwy kolor: Żółty

 

Kamień: Szmaragd

 

Możliwe problemy ze zdrowiem: Układ oddechowy i ręce

 

Szczęśliwy dzień: Poniedziałek

 

Odpowiednik w horoskopie chińskim: Koń

 

Bliźnięta i inne znaki zodiaku

 

Najlepsze dopasowanie:  Waga,   Baran,  Bliźnięta,   Strzelec

Przeciętne dopasowanie:  Panna,   Wodnik,   Rak,   Lew,   Ryby

Trudny związek:  Skorpion,  Koziorożec,   Byk

Znane osoby spod znaku Bliźniąt

John. F. Kennedy, Donald Trump, Marilyn Monroe, George Bush, Johnny Deep, Angelina Jolie, Natalie Portman, Bronisław Komorowski, Andrzej Lepper, Cezary Pazura, James Clerk Maxwell, Beata Pawlikowska, Szymon Majewski, Aleksander Puszkin,  Nicole Kidman, Colin Farrell, Guillermo de Inglaterra, Heidi Klum, Elizabeth Reaser, Naomi Campbell,  Kelli Williams, Liam Neeson